• slide_1
  • slide_2
  • slide_3
  • slide_8
  • slide_4
  • slide_5
  • slide_6
  • slide_7

Sen Nocy Letniej już za 10 dni !


Przypominamy, że bieg ma zmieniona trasę wynikającą z rozgrywania w tym dniu meczu Euro U21 na stadionie Zawiszy...


Pamiętajcie start 17.06 o godz 22.00.


Startujemy niedaleko Karczmy Kujawskiej Kummerówka, biegniemy ulicą Konną wzdłuż wyciągu i pola golfowego. Skręcamy w lewo w ulicę Hipiczną, przebiegamy mostek... poźniej skręcamy w lewo przed polaną Różopole i biegniemy w stronę Wakeparku, przy którym skręcamy w lewo i biegniemy wzdłuż zoo. Na wysokości wybiegu wilków skręcamy ponownie w lewo, biegnąc wzdłuż jeziorka przebiegamy przez drewniany mostek, po którym mamy lekki podbieg i... koniec pętli 2.5km :-)
Oczywiście biegamy 4 pętle :-)

 

 

Parking przy Karczmie Kujawskiej Kummerówka i na ul. Gdańskiej przed zoo. Pamiętajcie, że tego dnia na ul. Gdańskiej będzie zmiana organizacji ruchu, ze względu na mecz, uwzględnijcie, to w swoich planach dojazdu do Myślęcinka. Słuchajcie i czytajcie komunikaty w mediach i na tablicach informacyjnych, żeby nie było zaskoczenia w dniu biegu

Dziś przedstawiamy również listę startową, jeszcze bez numerów bo jeszcze trwa rejestracja. Jutro, najpóźniej pojutrze zostanie opublikowana pełna i ostateczna ( nie będzie ju zapisów) lista startowa. Zapoznajcie się z nią, czy jesteście na niej, czy system odhaczył Was prawidłowo, jeżeli nie piszcie maila Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , będziemy wyjaśniać, aktualizować w taki sposób że wszyscy zgłoszeni, zarejestrowani, opłaceni pobiegną w biegu Sen Nocy Letniej, po nowa życióweczkę na 10km.

Mamy jeszcze dla Was niespodziankę… :-) po biegu zapraszamy wszystkich startujących na pieczoną kiełbaskę przy ognisku, które rozpalimy na plaży w Myślęcinku naprzeciwko wyciągu narciarskiego:-) ( oby pogoda pozwoliła )

Przypominam, że zmieniła się trasa biegu, a co za tym idzie start i meta, dlatego Bardzo Proszę informujcie, przekazujcie informację o tych zmianach znajomym startującym w biegu Sen Nocy Letniej!!! Tak żeby wszyscy dotarli na start.
Dziękuję.

LISTA STARTOWA


Pozdrawiam :-)

Partnerzy